דף הבית » הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

כאן אמור להיות טקסט משפטי ארוך וסתום, אבל באופן מפתיע, לי באמת אכפת מהפרטיות של מבקרי האתר. אז זה יהיה קצר ולעניין:

איזה מעקב אין באינטרנט ישראל?

אין אינטגרציה עם גוגל בשום עמוד

גוגל אינה עוקבת אחריכם באתר זה. בכל העמודים אין אינטגרציה עם גוגל אנליטיקס או עם שירותי גוגל מסוג כלשהו. אפילו לא גוגל פלוס הפופולרית (הצלחתי לעמוד בפיתוי). כלומר גוגל לא תקבל מידע על שום משתמש בזמן שהוא גולש באתר הזה. זה האתר שלי, לא של גוגל.

אין אינטגרציה עם פייסבוק בכמעט אף עמוד

פייסבוק אינה עוקבת אחריכם באתר זה. אין אינטגרציה עם פייסבוק ב-99% מהעמודים מלבד תכנים שעוסקים ב…. אינטגרציה עם פייסבוק. מדי פעם יוצא לי לכתוב מאמר על אינטגרציה של פייסבוק – כלומר איך שמים לייקים, איך כותבים אפליקציות של פייסבוק וכו’ וכו’. בעמודים כאלו יש הדגמות חיות ובהדגמות אלו אני מריץ קוד של פייסבוק שמגיע מפייסבוק. איך מזהים עמודים כאלו? מאוד פשוט. כתוב שם “איך לעשות לייק בפייסבוק” או “איך נראה וירוס בפייסבוק” והם מתויגים בתגית ‘פייסבוק’.
מלבד העמודים האלו, פייסבוק לא תקבל שום מידע על שום משתמש בזמן שהוא גולש באתר הזה. זה האתר שלי, לא של מרק צוקרברג.

אין אינטגרציה עם שירותים אחרים בכמעט אף עמוד

אין קוד של אף צד שלישי באתר זה. כלומר לינקדאין, גרבאטאר או שירותים אחרים. כשאני אומר קוד הכוונה היא גם לתמונות משרתים אחרים (כמו גרבאטאר). שימו לב שלפעמים, כשאני כותב מאמרים על שירותי תכנות שונים ומשונים, אני כן מכניס דוגמאות לאינטגרציה. איך מזהים מאמרים כאלו? אם כתוב שם “לימדו עכשיו איך להטמיע את טוויטר באתר שלכם” אז יש סבירות גבוהה שיש שם קוד של טוויטר. בכל זאת זה בלוג על תכנות ואני מדבר על התחברות לצד שלישי. לפעמים אני מבצע אינטגרציה עם code.pen – במיוחד במאמרים שמדברים על JavaScript.

איזה מעקב יש באינטרנט ישראל?

מעקב סטטיסטי

באמצעות תוסף WP Statistics. אני אוסף את ה-user agent, ה-IP וה-refferes כדי לראות את הסטטיסטיקות. המידע נשמר במסד הנתונים שלי וכתובות ה-IP שם עוברות ערבול. התוסף גם משתיל עוגיות שמן הסתם רק האתר יכול לקרוא. כלומר יש מעקב אחר נתונים ומושתלות עוגיות, אבל הם נשמרים אצלי ואצלי בלבד. אם אתם נורא פרנואידים, תגלשו דרך TOR ותחסמו סקריפטים. לא ממש אכפת לי.

עוגיות עבור תוסף הדירוג

תוסף הדירוג שלי משתמש בעוגיות – אם הצבעתם, אז הוא משתיל עוגיה שתמנע מכם להצביע שוב. מנעתי מהתוסף לאסוף IP. אז ככה שאם אתם מנקים את העוגיות אתם יכולים להצביע שוב ושוב. יופי נחמה.

קישורים חיצוניים, פופאפים ומיילים

כל הקישורים החיצוניים לאתרים אחרים מובילים לאתרים אחרים שאני לא אחראי עליהם. גם כפתורי השיתוף ברשתות החברתיות פותחים פופ-אפים של רשתות חברתיות. לא לחצתם? הפרטיות נשמרת. המיילים ששולחים כדי להצטרף לרשימת התפוצה עובדים עם מיילצ’ימפ.

הגעתם עד לפה? דברו איתי!

בעיות? שאלות? טענות? שבחים? כסף מזומן בשטרות קטנים? המייל שלי פתוח: ramsar7002@gmail.com.