דף הבית » טיפים לסקוואט נכון אצל אנשים גבוהים
אימונים פונקציונליים כושר גופני

טיפים לסקוואט נכון אצל אנשים גבוהים

סקוואט
סקוואט

האם אתה ארוך-גפיים ורזה? זו צריכה להיות הווריאציה של הסקוואט שלך.

לרוב לאנשים גבוהים הסקוואט הקדמי הוא בחירה טובה יותר מאשר סקוואטים אחוריים מכיוון שהוא מאפשר להם לרדת עמוק יותר ולשמור על תנוחת פלג גוף עליון זקופה יותר.

כאשר חבר’ה רזים מבצעים סקוואטים, התרגיל הופך לרוב לסיבוב מוזר / היברידית של בוקר טוב. זה מעביר את העומס לגב התחתון, דבר שמגביר את הסיכון לפציעות.

תנוחת הסקוואט הקדמי פירושה מן הסתם הוא שהמשקל נטען מקדימה. הדבר מאפשר למשקל לפעול כנגד איזון, מה שמאפשר תנוחת גוף זקופה יותר, והוא באמת מכוון לשריר הארבע ראשי. אז כשבוחרים את תנועת הסקוואט שלך כדאי להמשיך עם הסקוואט הקדמי מאשר האחורי. כדי להפוך את זה ליעיל עוד יותר השארו בתחתית הסקוואט מספר שניות..

זכרו, אחת הבעיות הגדולות ביותר עם סקוואט עבור בחורים גבוהים היא פגיעה בעומק. בחורים גבוהים נוטים להיאבק בניידות. וניתן לפתור את סוגיות הניידות רק על ידי אימונים להגברת הניידות.

לא צריך לעשות תרגילי ניידות מייגעים בסגנון פיזיותרפיה. במקום זה, אתם יכול להשתמש באסטרטגיית אימונים יעילה המגדילה בו זמנית את כוחך, גודלך וניידותך. נשמע טוב, אה?

כוחה של הפוגה

סקוואט עם שהייה בתחתית והוספתו לאימונים שלכן פירושה שתוכלו לקבל גירוי יעיל לשרירים, לשפר את הטכניקה, לשפר את הניידות ולשפר את צורתכם – כל זאת מבלי שתצטרכו לעשות עבודות “גמילה” למראה דבילי.

בטח, בעבודת הניידות שנפרקה יש את מקומה, אך היא לא בהכרח עוברת לדפוסי תנועה המתבצעים תחת עומס כבד. לדוגמה, מרימים רבים עם גפיים ארוכות מגלים כי כריעה עם מוט ריק נראית ממש מכוערת. לעומת הוספת משקל למוט. לעומת זאת, צורתם נוטה להשתפר. המשקל על המוט מאלץ את הגוף לרדת לתנוחה הנכונה. כתוצאה מכך, פגיעה בתנוחות אלו ואז הפסקה היא טכניקות ניידות, יציבות ובניית שרירים נפלאות.

חזרות עם השהייה בתחתית הן חיוניות עבור הרבה גברים גדולים. ראשית, הם מעכבים את רפלקס המתיחה ומצמצמים את המומנטום. המשמעות היא שהשרירים שלכם עושים יותר עבודה ומקבלים גירוי גדול יותר. זה מאפשר לכם לצבור כוח אמיתי מלמטה למעלה.

שנית, חזרות מושהות באמת יכולות לשפר את הטכניקה. על ידי עצירה בטווח התחתון (המיקום החסר ביותר מבחינה מכנית על סקוואטים וספסל), אתם בונה יציבות בטווח זה ומטמיעים טכניקה נכונה.

בחורים גבוהים נוטים לחוסר יציבות בתחתית הסקוואט. זה גורם להם להזיז את משקלם קדימה או אחורה. באופן לא מפתיע, זה מגדיל את הסיכון להפסקה של הסקוואטים, פציעה, ומגביל את כמות המשקל על המוט.

בילוי של כמה שניות בתחתית יכול להשפיע לטובה על היכולת שלכם להישאר בתחתית הסקוואט. עם הזמן זה אומר שתוכלו להרים משקל רב יותר, דרך טווח תנועה גדול יותר, ובצורה טובה יותר.

סטים וחזרות
בגלל המיקום המתלה קדמי והזמן הנוסף שמתח במתח שנוצר על ידי השהייה, שמרו את מספר החזרות בטווח של 4-8 ושהייה של 1-4 שניות בבור.